Керівництво «ДС ПРОМ ГРУП» взяло участь у Першій Всеукраїнській дорожній конференції.

14 березня в місті Києві пройшов унікальний профільний захід, на якому обговорювалися найгарячіші теми  дорожньої галузі України, її стан справ та перспективи розвитку. Це була «Перша Всеукраїнська дорожня конференція»,  яку організувала Всеукраїнська дорожня  асоціація за участі та підтримки Асоціації міст України. Керівництво «ДС ПРОМ ГРУП» взяло участь у даному заході.

На Конференції були присутні представники 103-х  дорожніх компаній України, 20 керівників регіональних служб автомобільних доріг, 19 мерів міст та голів ОТГ і 15 представників ОДА.

Конференція стала першою найбільшою  платформою в Україні, що об’єднала учасників дорожньої галузі  українського ринку в налагодженні відкритого діалогу між владою та бізнесом за для створення найбільш сприятливих умов розвитку ринку, сприяння лібералізації та реформуванню дорожнього сектору, захист його прав та інтересів.

Розпочав Конференцію Голова Укравтодору – Новак Славомір Ришардович. Його доповідь  була на тему  важливості  відновлення дорожньої інфраструктури як імпульс розвитку економіки України.

За словами виконавчого директора Асоціації Міст України Олександра Слобожана, дорога – є дзеркалом економіки. І в нашій державі, саме налагодження якості  та рівня транспортного сполучення  може значно вплинути на підвищення інвестиційної привабливості території України для іноземних інвесторів.

Представник влади – народний депутат, Голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху, Діденко Ігор Анатолійович, зупинився на ключових питаннях реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на 2019 рік.

Також, учасники конференції приділили значну увагу обговоренню питанню можливих змін в законодавстві, окреслили плани на новий будівельний сезон і визначили новітні перспективні технології будівництва, які варто впровадити  в дорожній галузі України.