Команда «ДС Пром Груп» готова до зимового утримання доріг

Зима – прекрасна пора року, але низькі температури, снігові опади та ожеледиця не сприятливі для дорожнього полотна. Під час зимового періоду автомобільні дороги потребують спеціального обслуговування і оперативного реагування на аварійні та небезпечні ситуації.

Компанія  « ДС ПРОМ ГРУП » повністю готова до зимового утримання доріг. Для цього залучається вся снігоприбиральна техніка, якої в парку налічується понад 30 одиниць. Усі машини обладнані сучасними пристроями GPS-спостереження, які працюють в реальному часі. Це дає можливість швидко реагувати на аварійно небезпечні ситуації. Чергові можуть відразу перенаправляти екіпаж спеціалістів, який знаходиться найближче, на місце виникнення події чи на небезпечну ділянку щоб усунути будь-які проблеми пов’язані з несприятливими погодними умовами.

Щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод та зробити подорожі максимально безпечними, у повному обсязі заготовлена соляно-піщана суміш для посипання доріг.

Командою ТОВ « ДС ПРОМ ГРУП » вжито усіх необхідних заходів, щоб зустріти та провести зимовий перiод максимально безпечно, автомобільні дороги готові до використання, а чергові за допомогою сучасної техніки слідкують за усіма ділянками дорожнього полотна та готові до миттєвого реагування.