Мер Києва Віталій Кличко перевірив вулицю Генерала Родимцева після капітального ремонту

Нещодавно були завершені капітальні ремонтні роботи дорожнього полотна на вулиці Генерала Родимцева, що знаходиться в Голосіївському районі міста Києва.

Вулиця Генерала Родимцева не ремонтувалася більше ніж 40-ка років. Ділянка, де був проведений капітальний ремонт, у напрямку від вулиці Героїв Оборони до вулиці Полковника Затєвахіна знаходилася у аварійному небезпечному стані.

Враховуючи, що рух по вулиці дуже жвавий та поруч розташовані важливі об’єкти культури та освіти, важливо було провести якісний капітальний ремонт враховуючі усі особливості дорожньої ділянки. Команда фахівців компанії « ДС ПРОМ ГРУП » виконала роботу на відмінно, забезпечивши безпечний та комфортний рух як для пішоходів так і для водіїв.

Фахові спеціалісти провели капітальний ремонт за допомогою спеціальної сучасної техніки із використанням якісних сучасних матеріалів. У верхньому шарі покриття дороги використано щебенево-мастичний асфальтобетон, який характеризується довшим терміном служби.

Також було відремонтовано дощову каналізацію, встановлено гранітні бордюри, компанією оновлено освітлення із використанням сучасних LED світильників, які краще зберігають енергію, також була зроблена дорожня розмітка із пластику, який набагато стійкіший за фарбу.

Мер міста Києва Віталій Кличко особисто перевірив проведений капітальний ремонт вулиці Генерала Родимцева та відзначив словами подяки фахівців компанії « ДС ПРОМ ГРУП »