ТОВ “ДС ПРОМ ГРУП” продовжує виконання

Компанія «ДС ПРОМ ГРУП» продовжує  виконання стратегічних проектів відновлення та будівництва українських шляхів затверджених Кабінетом Міністрів України на 2019 рік.  Наразі триває активна робота по реалізації трьох проектів. Це поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування Знам’янка – Луганськ – Ізварине.

Крім того,  головними завданнями  компанії на новий сезон визначено участь у реалізації міжнародного проекту, впровадження новітніх технологій галузі, з метою забезпечення України дорогами європейського рівня.

Компанія «ДС ПРОМ ГРУП» приділяє значну увагу питанню якості асфальтобетонних сумішей. Лабораторією компанії проводиться жорсткий контроль якості сумішей на всіх етапах виробництва, від  вхідного контролю матеріалів що закуповуються до випробувань готової продукції, яка відповідає усім стандартам і нормам ДСТУ.

Щорічні показники роботи компанії говорять про стабільний розвиток. Так, за 2018 рік «ДС ПРОМ ГРУП» збільшила обсяги ремонту та будівництва доріг на понад 100%, проти 2017-го. На цей рік планується перевершити тогорічний результат, та зробити автомобільні дороги ще якіснішими та безпечнішими.