Про компанію

ТОВ « ДС ПРОМ ГРУП » є однією з найбільших компаній дорожньо-будівельної галузі в Україні. Компанія була створена у 2006 році, з метою надання послуг найвищої якості та реалізації наймасштабніших дорожньо-будівельніх проектів в усіх регіонах Україні. ТОВ « ДС ПРОМ ГРУП » виконує роботи повного технологічного циклу – починаючи, насамперед, від необхідних досліджень та проектування, закінчуючи будівництвом та здачі об’єктів «під ключ». За час існування компанії було виконано безліч замовлень, командою наших спеціалістів освоєні найкращі виробничі практики. Для реалізації різноманітних дорожньо–будівельних робіт компанія має в своєму розпорядженні власну солідну технічну базу. Техніка відомих марок Wirtgen, Vogele Super, Bomag дозволяє контролювати дотримання технологій та чітко підтримувати необхідні параметри (температури, тиску, часу) під час дорожньо – будівельних робіт.  Уся будівельна техніка компанії ТОВ « ДС ПРОМ ГРУП » це високотехнологічні машини від світових виробників. Компанія має великий досвід в виконанні державних та комерційних замовлень на будівництво і реконструкцію автомобільних доріг, об’єктів культурного та соціального значення. Головним завданням ТОВ « ДС ПРОМ ГРУП »  – є збільшення обсягів робіт у всіх регіонах України та підтримання авторитету компанії перед замовниками. Кваліфікація і професіоналізм персоналу нашої компанії підтверджені відповідними державними атестатами та міжнародними сертифікатами відповідності.

44593447-factory-icon-450x4002

Компанія на ринку з 2006р.

44593447-factory-icon

150 000 тон вироблено асфальтобетонної суміші у 2018р.

Наш колектив – це більш ніж 200 робітників інженерних та будівельних спеціальностей, що мають величезний досвід. Майстри і керівники проектів проходять спеціалізовану підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію.

Компанія має власну атестовану та високотехнологічну лабораторію, під пильним наглядом якої проходить весь процес виробництва асфальтобетону.

Це все дає можливість виконувати дорожньо-будівельні роботи якісно та в найоптимальніший термін.